O czasopiśmie

Dlaczego warto prenumerować czasopismo?

FLOTA- magazyn decydentów branży flotowej

"Flota" to najstarszy magazyn branżowy w Polsce, przez wielu oceniany także jako najlepszy. O wartości naszego tytułu stanowią merytoryczne teksty, raporty, case study, ale przede wszystkim - ludzie. Współpracujemy z najlepszymi polskimi fleet managerami, specjalistami od prawa, podatków, piszą dla nas również rzetelni i merytoryczni dziennikarze. Bardzo blisko współpracujemy z magazynem "Forbes", z jego motoryzacyjno-flotową platformą auto.forbes.pl, gdzie dostarczamy materiały flotowe oraz skąd czerpiemy wiedzę biznesową. Najważniejszy dla nas jest cel, jaki sobie postawiliśmy kilka lat temu - edukowanie i integrowanie branży flotowej. Pod sztandarami magazynu "Flota" tworzymy wydarzenia, które realizują te cele - projekt "Ekspert Flotowy" , Plebiscyt Fleet Awards, Ogólnopolskie Szkolenie dla Fleet Managerów, Kobieca Flota. Ściągamy do tych projektów specjalistów, którzy dzielą się swoją wiedzą także na łamach "Floty". Kreujemy ekspertów.

Wojciech Kukuła
Redaktor Naczelny
magazynu FLOTA

Fakty z życia FLOTY

  • 1 620 000 odbiorców FLOTY przez 15 lat działalności
  • 15 000 stron poświęconych tematyce flotowej
  • 4 569 prenumeratorów
  • 1 431 fleet managerów, którzy w samym 2016 roku brali udział w naszych imprezach
  • 138 wydań magazyny
  • 139 imprez, na których dystrybuowano magazyn
  • 23 wydań online

Nie słowa, ale liczby są najlepszą wizytówką naszych działań!

Współpracują z nami:

Stowarzyszenia i instytucje: SAMAR, SKFS, PZWLP, Dekra, TUV Rheinland, Eurotax, Polska Izba Paliw Płynnych

Dziennikarze i Eksperci: prawnicy z kancelarii Mariusza Gotowicza, specjaliści firmy Votum, fleet managerowie z firmy Fleet Partners, kadra naukowa Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu, dziennikarze Ringier Axel Springer

Stałe działy czasopisma:

Nowości:

  • Case Study - Flota Certyfikuje: Prześwietlamy zarządzanie flotą w poszczególnych firmach i z pomocą najlepszych polskich flotowców certyfikujemy zarządzanie daną flotą lub doradzamy, co zmienić .
  • Poradnik prawny i podatkowy: Najlepsi specjaliści podatkowi oraz prawnicy rozwiązują problemy fleet managerów i wyjaśniają zawiłości przepisów.
  • Strefa Eksperta Flotowego: Dedykowane artykuły, wzory umów i regulaminów, ułatwiające zarządzanie flotą samochodów służbowych.

AKTUALNOŚCI i WYDARZENIA
porcja informacji ze świata flotowego – newsy, premiery, prezentacje, nowe produkty i usługi, kontrakty flotowe, zapowiedzi i relacje z wydarzeń branżowych.

ROZMOWA FLOTY
rozmowa z ludźmi z branży flotowej i nie tylko – staramy się dobierać rozmówcę pod aktualne problemy branży, ale także oddajemy łama ciekawym ludziom spoza niej.

SYLWETKA FLOTOWA
to miejsce, w którym prezentujemy ludzi związanych na co dzień z zarządzaniem flotami lub też dostawców flotowych produktów i usług.

RYNEK
bieżące sprawy rynkowe, także te spoza Polski.

FINANSE
jak budżetować, jaki sposób finansowania wybrać, jak w praktyce sprawdzają się różne formy finansowania.

PRAWO
prawo w służbie fleet managera. Podajemy gotowe recepty na nurtujące problemy, zagłębiamy sie w przepisy prawne i ułatwiamy zarządzanie w gąszczu przepisów.

TECHNOLOGIE
wszystko, co potrzebne do sprawnego zarządzania parkiem samochodowym oraz nowinki technologiczne przydatne kierowcom aut firmowych.

SAMOCHÓD W FIRMIE
premiery i pierwsze jazdy samochodami, które mogą doskonale sprawdzić się nie tylko we flotach. Testy i opinie.

BEZPIECZEŃSTWO
Bezpieczny kierowca firmowy – programy wspierające bezpieczeństwo, dekalog bezpiecznego kierowcy firmowego.

PALIWA
karty paliwowe, kontrakty paliwowe, artykuły o alternatywnych źródłach napędu i o wyborze właściwego paliwa do konkretnej floty.

SERWIS
ASO czy prywatna firma? Jak serwisować, gdzie serwisować, jakie kontrakty serwisowe podpisywać. A do tego wszystko o budowie samochodu, oponach, olejach i częściach.

 
W najnowszym numerze czasopisma
3/2017
Marzec 2017
 
 

Spis treści

Fleet Awards Polska '17
Ten serwis używa plików cookies zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza jej akceptację.