O czasopiśmie

Dlaczego warto prenumerować czasopismo ?

Dlaczego warto prenumerować czasopismo FLOTA?

FLOTA - magazyn decydentów branży flotowej

Czasopismo „Flota” to najstarszy magazyn branżowy w Polsce, przez wielu oceniany także jako najlepszy. O wartości naszego tytułu stanowią merytoryczne teksty, raporty, case studies, ale przede wszystkim – ludzie, którzy tworzą magazyn. Współpracujemy z najlepszymi polskimi fleet managerami, specjalistami w zakresie prawa, podatków, piszą dla nas również dziennikarze i specjaliści mający kilkunastoletnie doświadczenie w branży. Najważniejszy dla nas jest cel, jaki sobie postawiliśmy kilka lat temu – edukowanie i integrowanie branży flotowej. Wspólnie tworzymy wydarzenia, które realizują te cele – projekt Ekspert Flotowy, Plebiscyt Fleet Awards, Ogólnopolskie Szkolenie Fleet Managerów, Kobiecą Flotę, a także Flotę Dostawczą oraz Laboratorium Fleet Managera. Prelegentami na organizowanych przez nas wydarzeniach są najlepsi specjaliści na rynku, którzy dzielą się swoją wiedzą właśnie z czytelnikami czasopisma „Flota”.

Współpracują z nami:

Najważniejsze stowarzyszenia i instytucje branży motoryzacyjnej: SAMAR, Stowarzyszenie Kierowników Flot Samochodowych, Polski Związek Wynajmu i Leasingu Pojazdów, Polska Izba Paliw Płynnych, INFO-EXPERT, Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych, Polski Związek Przemysłu Oponiarskiego, a także Związek Polskiego Leasingu.

Regularnie na naszych łamach publikują także znakomici dziennikarze branżowi, a także specjaliści w swoich dziedzinach:

Marek Adamowicz
Dziennikarz motoryzacyjny. Recenzent samochodów i autor wywiadów oraz specjalistycznych artykułów. Reprezentuje czasopismo „Flota” na licznych premierach, pokazach i prezentacjach.

Bartosz Fogel, Piotr Grzelczak
Założyciele Kancelarii Prawnej GFP Legal, których głównym obszarem działalności jest Infrastruktura i Budownictwo, IT i Nowe Technologie, Automotive i Fleet Management oraz Odnawialne Źródła Energii.

Mariusz Gotowicz
Właściciel Kancelarii Doradztwa Podatkowego Mariusz Gotowicz w Bydgoszczy. Specjalista z zakresu przepisów postępowania i procedur podatkowych oraz przekształceń podmiotów gospodarczych.

Maciej Mazur
Prezes Polskiego Stowarzyszenia Paliw Alternatywnych, organizacji pozarządowej, powołanej przez grupę ekspertów zainteresowanych wdrażaniem efektywnych ekonomicznie i niskoemisyjnych technologii energetycznych. Specjalista w zakresie elektormobilności.

Piotr Mieszkowski
Dziennikarz związany z branżą motoryzacyjną od ponad 20 lat. Uczestnik premier, konferencji, targów motoryzacyjnych.

Małgorzata Mulak
Od blisko 15 lat aktywnie działa w branży motoryzacyjnej. Obecnie jest dyrektorem zarządzającym pierwszej w Polsce franczyzowej sieci blacharsko-lakierniczej COMPET, której celem nadrzędnym jest najwyższa, monitorowana jakość napraw samochodów i obsługi klientów.

Piotr Sarnecki
Dyrektor generalny PZPO, Polskiego Związku Przemysłu Oponiarskiego, organizacji powołanej przez główne światowe firmy oponiarskie działające w Polsce.

Marek Wieliński
Dziennikarz motoryzacyjny z 20-letnim stażem w prasie, radiu i telewizji. Przed laty wprowadził na szerokie wody internetowy serwis motoryzacyjny Wirtualnej Polski. Na łamach czasopisma „Floty” pisze o nieustannie zmieniającym się rynku i wszystkim, co najważniejsze dla branży.

Mieczysław Woźniak
Wiceprzewodniczący Związku Polskiego Leasingu, Członek Rady Dyrektorów Leaseurope.

W każdym numerze czasopisma „Flota” znajdziesz stałe działy takie jak:

STREFA WYDARZEŃ
To porcja informacji ze świata flotowego – newsy, liderzy sprzedaży, nowe produkty i usługi, kontrakty flotowe, zapowiedzi i relacje z wydarzeń branżowych.

OSOBOWOŚCI FLOTOWE
Tu przeczytacie wywiady z przedstawicielami i decydentami z branży flotowej, dyrektorami marki, z osobami związanymi z szeroko pojętą branżą motoryzacyjną.

REPORTAŻ FLOTY
W tej sekcji zamieszczamy relacje z premier najnowszych modeli danej marki, targów motoryzacyjnych lub pierwszych jazd – terenowych lub miejskich.

BIZNES I PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ
To najbardziej rozbudowana sekcja czasopisma „Flota”. Optymalizacja kosztów, najnowsze usługi w branży okiem eksperta, porównania segmentów, zmieniające się przepisy prawne, rady dla fleet managerów – to tylko niektóre z zagadnień, które są tu poruszane.

INNOWACJE I ROZWÓJ
Tu spoglądamy na rynek szeroko pojętej telematyki, a także wszelkich innowacyjnych rozwiązań mogących usprawnić pracę fleet managera.

WARSZTAT FLEET MANAGERA
Praktyczne wskazówki dotyczące wsparcia fleet managerów od strony technicznej – zaglądamy w tajniki prac ASO, niezależnych serwisów, pytamy o rady specjalistów.

MAPA DILERÓW FLOTOWYCH
Siły dilerskie to niejednokrotnie pierwszy front kontaktu z klientem flotowym oraz miejsce finalnego zamówienia flotowego. W tej części czasopisma „Flota” prezentujemy najprężniej działające placówki z czytelnym podziałem na regiony Polski.

E-MOBILNOŚĆ
Tu skupiamy się na coraz prężniej rozwijającym się segmencie eko-mobilności. Śledzimy przepisy prawne, porównujemy koszty i modele, sprawdzamy, jak wyglądają prognozy dotyczące rozwoju eko-mobilności w Polsce.

AUTO FIRMOWE
​Tu przeczytasz o premierach i naszych wrażeniach z pierwszych jazd samochodami, które mogą doskonale sprawdzić się nie tylko we flotach. To wszystko jest możesz mieć już dziś, wystarczy, że zdecydujesz się na najbardziej optymalną dla Ciebie ofertę prenumeraty czasopisma „Flota”:

PRENUMERATA OPTYMALNA

  • 10 numerów czasopisma w wersji papierowej
  • roczny dostęp do portalu prenumerata.flota.com.pl
  • TYLKO TU otrzymujesz dostęp do wybranych suplementów, w tym „Floty Premium” oraz „Floty Dostawczej”
  • dostęp do archiwalnych numerów magazynu w wersji elektronicznej

PRENUMERATA EKONOMICZNA

  • 10 numerów czasopisma w wersji papierowej

Pamiętaj, że dostęp do najstarszego magazynu branżowego w Polsce jest na wyciągnięcie ręki!

Joanna Szmatuła

Redaktor prowadząca
Magazyn FLOTA

 
W najnowszym numerze czasopisma
11-12/2020
Grudzień 2020
 
 

Spis treści

MAPA DILERÓW FLOTOWYCH
Ten serwis używa plików cookies zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza jej akceptację.